🇨🇿 Státní veterinární ústav Praha PL
Potraviny a nápojeMikrobiologieVoda a odpadní vody
Státní veterinární ústav Praha je laboratoř akreditovaná ČIA pod číslem 1176 (Praha 6 - Lysolaje, Česko). Rozsah akreditace zahrnuje 306 zkušebních metod v oblastech: Potraviny a nápoje, Mikrobiologie, Voda a odpadní vody. Předmětem zkoušek jsou mimo jiné: Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejic…, Sérum, Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejic…, Vody pitné a povrchové, podzemní, balené.
Ve zkratce
- Číslo akreditace: ČIA 1176
- Metod v rozsahu: 306
- Druhů předmětů zkoušek: 91
- Město: Praha 6 - Lysolaje, Česko
- Platí do: 03-03-2030
- Číslo akreditace
- 1176
- Akreditační orgán
- ČIA
- Adresa
- Sídlištní 136/24, 165 03 Praha 6 - Lysolaje
- Město
- Praha 6 - Lysolaje, Česko
- Útvar
- Zkušební laboratoř č. 1176
- Platí do
- 03-03-2030
Co tato laboratoř zkouší (91)
- Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu — 44 metod
- Sérum — 31 metod
- Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu — 21 metod
- Vody pitné a povrchové, podzemní, balené — 20 metod
- Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, biologický materiál — 13 metod
- Potraviny a suroviny pro jejich výrobu — 10 metod
- Pitná voda — 8 metod
- Med — 7 metod
- Sérum, krev — 7 metod
- Mléko — 6 metod
- Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, stěry — 6 metod
- Sérum, mléko — 6 metod
- Tuky, oleje — 6 metod
- Krev — 5 metod
- Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, tkáně, biologický materiál — 5 metod
- a 76 dalších
Pracoviště (4)
- pracoviště Praha — 259 metod
- pracoviště Hradec Králové — 45 metod
- pracoviště Český Brod — 1 metoda
- pracoviště Příbram — 1 metoda
Pracoviště laboratoře
- Státní veterinární ústav Praha (sídlo) — Sídlištní 136/24, 165 03 Praha 6 - Lysolaje
- pracoviště Praha — Sídlištní 136/24, Praha 6 - Lysolaje, 165 03 Praha
- pracoviště Hradec Králové — Wonkova 343, 500 02 Hradec Králové
- pracoviště Český Brod — Jateční 316, 282 01 Český Brod
- pracoviště Příbram — Jinecká 315, 261 01 Příbram
Údaje o osvědčení
- Datum osvědčení
- 16.07.2026
Rozsah akreditace — zkušebních metod (306)
| Č. | Předmět zkoušky | Metodika / parametry | Technika | Referenční dokument | |
|---|---|---|---|---|---|
| pracoviště Praha | |||||
| 1 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, nápoje | Stanovení kyseliny benzoové a sorbové metodou HPLC-DAD Kyselina sorbová a její soli kyselina benzoová a její soli a dopočet sumy analytů Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.1 | ||
| 2 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení chemických prvků plamenovou AAS Nikl kobalt olovo měď kadmium mangan chrom železo zinek cín draslík sodík stříbro hořčík vápník Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.2a | ||
| 3 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, biologický materiál | Stanovení chemických prvků plamenovou AAS Nikl kobalt olovo měď kadmium mangan chrom železo zinek cín draslík sodík stříbro hořčík vápník chlorid sodný výpočtem z naměřené hodnoty sodíku Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.2b | ||
| 4 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení chemických prvků hydridovou technikou na AAS Arsen selen antimon Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.3a | ||
| 5 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, biologický materiál | Stanovení chemických prvků hydridovou technikou na AAS Arsen selen antimon Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.3b | ||
| 6 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, biologický materiál, vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení rtuti na AMA-254 Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.4 | ||
| 7 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, biologický materiál | Stanovení PCB metodou kapilární GC-ECD kongenerová analýza - kongenery PCB 28, 52, 101, 118, 138, 153, 180 výpočet sum PCB ICES-6 Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.5 | ||
| 8 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu | Enzymaticko-gravimetrické stanovení vlákniny Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.6 | ||
| 9 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení organochlorových insekticidů, polychlorovaných bifenylů a chlorbenzenů metodou GC-ECD Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.7 | ||
| 10 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení organofosforových insekticidů metodou GC-NPD Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.8 | ||
| 11 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení organochlorových pesticidů metodou GC-ECD Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.9 | ||
| 12 | Tkáně, potraviny živočišného původu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení reziduí sulfonamidů metodou HPLC-MS/MS Sulfadiazin sulfadimidin sulfachloropyridazin sulfamethoxazol sulfamethoxydiazin sulfachinoxalin sulfathiazol sulfadoxin sulfamerazin sulfadimethoxin sulfaguanidin sulfanilamid sulfamethoxypyridazin sulfisoxazol sulfapyridin sulfamethizol Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.10 | ||
| 13 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Důkaz přibarvování poživatin a identifikace syntetických barviv metodou TLC Chinolinová žluť indigotin žluť SY tartrazin amaranth červeň 2G azorubin ponceau 4R allura červeň zeleň S brilantní modř brilantní čerň patentní modř Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.11 | ||
| 14 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení potravinářských barviv metodou HPLC-DAD Chinolinová žluť indigotin žluť SY tartrazin amaranth červeň 2G azorubin ponceau 4R allura červeň zeleň S brilantní modř brilantní čerň patentní modř Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.11a | ||
| 15 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení cholesterolu metodou GC-FID/MS Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.12 | ||
| 16 | Mléko | Stanovení bodu mrznutí kryoskopicky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.13 | ||
| 17 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení polycyklických aromatických uhlovodíků metodou HPLC-FLD a sumy PAH Dibenzo(a,i)pyren dibenzo(a,h)pyren benzo(a)anthracen chrysen benzo(b)fluoranthen benzo(k)fluoranthen benzo(a)pyren dibenzo(a,h)anthracen indeno(1,2,3-c,d)pyren benzo(g,h,i)perylen benzo(c)fluoren 5-methylchrysen benzo(j)fluranthen dibenzo(a,l)pyren dibenzo(a,e)pyren cyklopenta(c,d)pyren suma PAH (PAH 4) a dopočet sumy analytů (výpočtem) Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.14 | ||
| 18 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, masné, rybí a mléčné výrobky, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení fosfátů výpočtem z naměřených hodnot a celkového fosforu gravimetricky Fosforečnany polyfosfáty oxid fosforečný Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.15 | ||
| 19 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení oxidu siřičitého dle Monier-Wiliamse Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.16a | ||
| 20 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení oxidu siřičitého dle Rothefusera Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.16b | ||
| 21 | Krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Gravimetrické stanovení vlákniny po hydrolýze Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.17 | ||
| 22 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení peroxidového čísla volumetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.18 | ||
| 23 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení kyselosti volumetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.19 | ||
| 24 | Tuky, oleje | Stanovení thiobarbiturového čísla fotometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.20 | ||
| 25 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, biologický materiál | Stanovení volného tuku přímou extrakcí Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.21a | ||
| 26 | Mléko, smetana, mléčné výrobky, kojenecká a dětská výživa na bázi mléka | Stanovení tuku metodou dle Rose-Gottlieba (R-G) Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.21b | ||
| 27 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení celkového tuku extrakcí po kyselé hydrolýze (dle Weibull-Berntropa – WB) Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.21c | ||
| 28 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení tuku extrakcí po kyselé hydrolýze (dle Schmidt-Ratzlaff-Bodzinski – SRB) Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.21d | ||
| 29 | Tuky, oleje | Stanovení veškerého tuku gravimetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.21e | ||
| 30 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, biologický materiál | Stanovení chloridu sodného dle Mohra Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.22a | ||
| 31 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, biologický materiál | Stanovení chloridu sodného dle Volharda Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.22b | ||
| 32 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, biologický materiál | Stanovení chloridu sodného merkurimetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.22c | ||
| 33 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, biologický materiál | Stanovení chloridu sodného potenciometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.22d | ||
| 34 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, biologický materiál | Stanovení dusíku dle Kjeldahla Bílkoviny N-látky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.23 | ||
| 35 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, tuky a oleje | Příprava a stanovení methylesterů mastných kyselin metodou GC-FID Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.24 | ||
| 36 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, biologický materiál | Stanovení sušiny gravimetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.25a | ||
| 37 | Máslo | Stanovení vody, tuku a tukuprosté sušiny gravimetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.25b | ||
| 38 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, biologický materiál | Stanovení popele gravimetricky Popel popel nerozpustný v kyselině písek Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.26 | ||
| 39 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení pH elektrometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.27a | ||
| 40 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, biologický materiál | Stanovení pH elektrometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.27b | ||
| 41 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, biologický materiál | Stanovení dusitanů fotometricky Dusitany dusitan sodný dusitan draselný Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.28 | ||
| 42 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, stěry | Průkaz DNA celeru metodou RT-PCR Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 30.6.6.4 | ||
| 43 | Tuky, oleje | Stanovení obsahu mýdla volumetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.30 | ||
| 44 | Tuky, oleje | Stanovení čísla zmýdelnění volumetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.31 | ||
| 45 | Tuky, oleje | Stanovení jodového čísla volumetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.32 | ||
| 46 | Tuky, oleje, kapaliny, rozpustné pevné látky, med | Stanovení nerozpustných nečistot gravimetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.33 | ||
| 47 | Tuky, oleje | Stanovení bodu tání termometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.34 | ||
| 48 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení cukrů dle Schoorla Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.35a | ||
| 49 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení cukrů dle Luft-Schoorla Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.35b | ||
| 50 | Vína, brandy | Stanovení cukrů manganometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.35c | ||
| 51 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení škrobu polarimetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.36a | ||
| 52 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení škrobu dle Ewerse Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.36b | ||
| 53 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení ochratoxinu A metodou HPLC-FLD Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.37 | ||
| 54 | Mléko a mléčné výrobky | Stanovení fosfatázové aktivity fotometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
ČSN ISO 3356 | ||
| 55 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení sumy vápníku a hořčíku volumetricky a hořčíku dopočtem Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.39 | ||
| 56 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení chloridů volumetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.41 | ||
| 57 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení amonných iontů fotometricky Amonné ionty amoniak Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.42 | ||
| 58 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení chemické spotřeby kyslíku manganistanem volumetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.43 | ||
| 59 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení jednosytných fenolů spektrofotometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.44 | ||
| 60 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení aniontových tenzidů methylenovou modří Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.45 | ||
| 61 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení síranů volumetricky s Pb(NO3)2 Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.46 | ||
| 62 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení dusičnanů fotometricky s kyselinou sulfosalicylovou Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.47 | ||
| 63 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení dusitanů fotometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.48 | ||
| 64 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení vodivosti konduktometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.49 | ||
| 65 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení těkavých halogenovaných uhlovodíků metodou GC-MS/ECD Dichlormethan cis-1,2-dichlorethen trichlormethan 1,2-dichlorethan 1,1,1-trichlorethan tetrachlormethan trichlorethen bromdichlormethan dibromchlormethan tetrachlorethen tribrommethan trihalogenmethany a dopočet sumy analytů Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.50 | ||
| 66 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení fosforu fotometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.51 | ||
| 67 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení dusičnanů a dusitanů metodou HPLC-DAD Dusičnany dusičnan sodný dusičnan draselný dusitany dusitan sodný dusitan draselný Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.52 | ||
| 68 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu na mléčné bázi | Stanovení aflatoxinu M1 metodou HPLC-FLD Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.53 | ||
| 69 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení aflatoxinů B1, B2, G1, G2 a sumy metodou HPLC-MS/MS Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.54 | ||
| 70 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení zearalenonu metodou HPLC-FLD Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.55 | ||
| 71 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení deoxynivalenolu (vomitoxinu) metodou HPLC-DAD Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.56 | ||
| 72 | Káva, čaj, potraviny pro jejich výrobu, nápoje | Stanovení kofeinu metodou HPLC-DAD Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.57 | ||
| 73 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení syntetických pyrethroidů metodou GC-ECD Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.58 | ||
| 74 | Med | Stanovení 5-hydroxymethyl-2-furaldehydu (HMF) spektrofotometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.59 | ||
| 75 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, organické a minerální vzorky | Stanovení organických a anorganických kyselin metodou ITP Kyselina glutamová, citrónová, máselná, propionová, mléčná, octová a jejich soli (anionty) Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.60 | ||
| 76 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, med | Stanovení sušiny (vody) refraktometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.61 | ||
| 77 | Mléko a mléčné výrobky | Stanovení laktózy polarimetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.62 | ||
| 78 | Med | Stanovení sacharózy polarimetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.63 | ||
| 79 | Rostlinné a živočišné tuky a oleje | Stanovení nezmýdelnitelného podílu tuků gravimetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.64 | ||
| 80 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení fumonisinů metodou LC-MS/MS Fumonisin B1 fumonisin B2 fumonisiny suma B1 a B2 Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.65 | ||
| 81 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, stěry | Stanovení alergenu mléka a kaseinu metodou ELISA Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.66 | ||
| 82 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, stěry | Stanovení alergenu vejce/vaječného proteinu metodou ELISA Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.67 | ||
| 83 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, tkáně | Stanovení biogenních aminů metodou HPLC-FLD Histamin Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.68 | ||
| 84 | Máslo, mléčný tuk | Stanovení peroxidového čísla spektrofotometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.69 | ||
| 85 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, tkáně, biologický materiál | Stanovení aktivity zářičů gama metodou gama-spektrometrie Am-241 Cd-109 Ce-139 Co-57 Co-60 Cs-134 Cs-137 Sn-113 Sr-85 Y-88 K-40 Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.70 | ||
| 86 | Maso a masné výrobky, potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení hydroxyprolinu spektrofotometricky a kolagenu a čistých svalových bílkovin výpočtem z naměřených hodnot Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.71 | ||
| 87 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení chemických prvků metodou GF-AAS Olovo kadmium měď železo nikl chrom Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.72a | ||
| 88 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, tkáně, biologický materiál | Stanovení chemických prvků metodou GF-AAS Olovo kadmium měď železo nikl chrom Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.72b | ||
| 89 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení polychlorovaných dibenzo-p-dioxinů, dibenzofuranů (PCDD/PCDF) a planárních kongenerů PCB a PBDE metodou HRGC/HRMS Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.73a | ||
| 90 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, tkáně, biologický materiál | Stanovení polychlorovaných dibenzo-p-dioxinů, dibenzofuranů (PCDD/PCDF) a planárních kongenerů PCB a PBDE metodou HRGC/HRMS Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.73b | ||
| 91 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení chemických prvků metodou ICP-OES Stříbro hliník arsen bór baryum berylium bismut vápník křemík kadmium kobalt chrom měď železo draslík lithium hořčík mangan sodík nikl fosfor olovo antimon selen síra stroncium tantal telur titan thalium vanad zinek Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.74a | ||
| 92 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, tkáně, biologický materiál | Stanovení chemických prvků metodou ICP-OES Stříbro hliník arsen bór baryum berylium bismut vápník křemík kadmium kobalt chrom měď železo draslík lithium hořčík mangan sodík nikl fosfor olovo antimon selen síra stroncium tantal telur titan thalium vanad zinek chlorid sodný dopočtem z naměřené hodnoty sodíku Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.74b | ||
| 93 | Vody pitné a povrchové, podzemní, balené | Stanovení chemických prvků metodou ICP-MS Stříbro hliník arsen baryum berylium bismut kadmium kobalt chrom měď železo mangan molybden nikl olovo antimon selen thalium vanad zinek cín Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.75a | ||
| 94 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, tkáně, biologický materiál | Stanovení chemických prvků metodou ICP-MS Stříbro hliník arsen baryum berylium bismut kadmium kobalt chrom měď železo mangan molybden nikl olovo antimon selen thalium vanad cín zinek Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.75b | ||
| 95 | Tkáně, ryby a výrobky z nich | Stanovení malachitové a leukomalachitové zeleně, krystalové a leukokrystalové violeti metodou LC-MS/MS Suma malachitové zeleně a leukomalachitové zeleně (malachitová zeleň celková) suma krystalové violeti a leukomalachitové violeti (krystalová violeť celková) Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.76 | ||
| 96 | Tkáně, mléko, vejce | Stanovení chinolonů metodou HPLC-FLD Danofloxacin enrofloxacin marbofloxacin ciprofloxacin difloxacin kyselina oxolinová flumequin Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.77 | ||
| 97 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, nápoje | Stanovení cukrů metodou HPLC RID Sacharosa glukosa fruktosa laktosa sorbitol maltoza dopočet sumy analytů (výpočtem) Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.78 | ||
| 98 | Tkáně, mléko, vejce, med, biologický materiál, potraviny | Screeningové stanovení léčiv metodou CHARM II. Tetracykliny sulfonamidy makrolidy aminoglykosidy gentamycin neomycin streptomycin dihydrostreptomycin beta-laktamy Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.79 | ||
| 99 | Med | Stanovení aktivity diastáz fotometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.80 | ||
| 100 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení akrylamidu metodou HPLC-MS/MS Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.81 | ||
| 101 | Tkáně, vejce, potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení antikokcidik metodou HPLC-MS/MS Nikarbazin narazin monenzin salinomycin maduramycin lasalocid robenidin diclazuril halofuginon decoquinate semduramycin a jejich soli Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.82 | ||
| 102 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, rybí výrobky | Stanovení hmotnosti a čisté hmotnosti gravimetricky Hmotnost celková hmotnost čistá hmotnost hmotnostní podíl pevný podíl (podíl pevné složky) glazura Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.83 | ||
| 103 | Mléko a mléčné výrobky, smetana, sýry | Stanovení aktivity alkalické fosfatázy fluorimetricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.84 | ||
| 104 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení energetické hodnoty, metabolizovatelné energie, obsahu masa, rybího a kuřecího masa a přidané vody dopočtem z naměřených hodnot Výpočet energetické hodnoty, sacharidů, metabolizovatelné energie, obsahu masa, rybího masa, kuřecího masa a vody, W/RP, tuku v sušině a vody v tukuprosté hmotě sýra Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.85 | ||
| 105 | Masokostní moučky, kafilérní produkty, krmiva, tuky | Stanovení glyceroltriheptanoátu (GTH) metodou GC-MS Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.86 | ||
| 106 | Oleje, tuky, potraviny | Stanovení minerálního oleje metodou GC-FID Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.87 | ||
| 107 | Tkáně, mléko | Stanovení nesteroidních protizánětlivých léčiv metodou LC-MS/MS Flunixin oxyphenylbutazon meloxicam diclofenac phenylbutazon ibuprofen mefenamic acid tolfenamic acid carprofen vedaprofen Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.88 | ||
| 108 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, mléko | Stanovení melaminu metodou LC-MS/MS Kyselina kyanurová Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.89 | ||
| 109 | Tkáně, mléko, vejce | Stanovení antiparazitik metodou LC-MS/MS Abamectin emamectin eprinomectin ivermectin doramectin a moxidectin Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.90 | ||
| 110 | Tkáně, mléko, vejce | Stanovení benzimidazolů metodou LC-MS/MS Oxfendazol levamizol Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.91 | ||
| 111 | Tkáně, mléko, vejce | Stanovení niklosamidu metodou HPLC-MS/MS Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.92 | ||
| 112 | Tkáně, mléko, vejce | Stanovení valnemulinu metodou HPLC-MS/MS Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.93 | ||
| 113 | Krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení stravitelných dusíkatých látek rozpustných působením pepsinu v kyselině chlorovodíkové Stravitelnost Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.94 | ||
| 114 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení vody vakuovou metodou Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.95 | ||
| 115 | Potraviny, koření | Stanovení obsahu vlhkosti-metoda destilační Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.96 | ||
| 116 | Majonézy, omáčky, dresingy, vaječné výrobky | Stanovení žloutků a vajec výpočtem z naměřených hodnot Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.97 | ||
| 117 | Ryby | Těkavé dusíkaté látky-ABVT volumetricky (TVB-N) Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.98 | ||
| 118 | Tkáně, mléko, vejce, med, potraviny, krmiva | Screeningové stanovení léčiv s využitím ELISA kitu Streptomycin chloramfenikol Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.99 | ||
| 119 | Krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení tetracyklinů metodou HPLC-DAD Tetracyklin chlortetracyklin Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.100 | ||
| 120 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení pesticidů metodou LC-MS/MS Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.101 | ||
| 121 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, stěry | Stanovení alergenu sója/sójové bílkoviny metodou ELISA Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.102 | ||
| 122 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Kvalitativní stanovení živočišných bílkovin metodou ELISA Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.103 | ||
| 123 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení vitamínu A a E metodou HPLC-FLD Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.104 | ||
| 124 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, stěry | Stanovení gliadinu (glutenu, lepku) metodou ELISA Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.105 | ||
| 125 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, obiloviny | Stanovení T-2 a HT-2 toxinu a jejich sumy metodou LC-MS/MS Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.106 | ||
| 126 | Med | Stanovení aktivity diastáz metodou Phadebas Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.107 | ||
| 127 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, stěry | Stanovení alergenu arašídů a alergenů skořápkových plodů/bílkovin metodou ELISA Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.108 | ||
| 128 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, stěry | Stanovení alergenu hořčice a alergenu sezamu/bílkovin metodou ELISA Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.109 | ||
| 129 | Med | Stanovení elektrické vodivosti konduktometricky Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.110 | ||
| 130 | Potraviny, mléko, mléčné výrobky | Stanovení cizích tuků (jiných než mléčných) v mléčném tuku plynovou chromatografií analýzou triglyceridů Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.111 | ||
| 131 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení glyfosátu a dalších silně polárních pesticidů metodou IC-MS/MS Glufosinate MPP NAG Glufosinate (sum of glufosinate isomers, its salts and its metabolites 3-[hydroxy(methyl)phosphinoyl]propionic acid (MPP) and N-acetyl-glufosinate (NAG), expressed as glufosinate) a dopočet sumy analytů Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.112 | ||
| 132 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení hexabromocyclododecanu (HBCDD) metodou LC MS/MS Alfa-hexabromocyclododecan (alfa-HBCDD) beta-hexabromocyclododecan (beta-HBCDD) gama-hexabromocyclododecan (gama-HBCDD a dopočet sumy analytů Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.113 | ||
| 133 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení perfluorovaných a polyfluorovaných látek (PFAS) metodou LC-MS/MS Kyselina perfluorohexan sulfonová (PFHxS) kyselina perfluornonanová (PFNA) perfluorooktanonová kyselina (PFOA) perfluoroktansulfonová kyselina (PFOS) a dopočet sumy analytů Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.114 | ||
| 134 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení chlormequatu a mepiquatu metodou LC-MS/MS chlormequat-chloride mepiquat-chloride Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.115 | ||
| 135 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení pesticidů a PCB (non dioxin like) metodou GC-MS/MS Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 70.116 | ||
| 136 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu, tkáně | Molekulární identifikace druhově specifické DNA ze tkání a jejich produktů Regulovaná oblast: 1 Zkoušky oddělení chemie |
SOP 30.6.6.1. | ||
| 137 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení celkového počtu mikroorganismů kultivací při 30 °C technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 4833-1; ČSN EN ISO 4833-2 | ||
| 138 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu koliformních bakterií kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 4832 | ||
| 139 | Pitná voda | Stanovení koliformních bakterií a Escherichia coli kultivací, metodou membránových filtrů Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 9308-1 | ||
| 140 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu kvasinek a plísní kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 21527-1; ČSN ISO 21527-2 | ||
| 141 | Mléko, mléčné výrobky | Stanovení počtu kvasinek a plísní kultivací při 25 °C, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 6611 | ||
| 142 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu potencionálně toxinogenních plísní Aspergillus flavus/parasiticus kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.13 | ||
| 143 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Průkaz bakterií rodu Salmonella kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.30 | ||
| 144 | Pitná voda | Průkaz bakterií rodu Salmonella kultivací, metodou membránových filtrů Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 19250 | ||
| 145 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu koagulázapozitivních stafylokoků (Staphylococcus aureus a další druhy) kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 6888-1; ČSN EN ISO 6888-2; ČSN EN ISO 6888-3 | ||
| 146 | Pitná voda | Stanovení počtu koagulázapozitivních stafylokoků kultivací, metodou membránových filtrů Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.14 | ||
| 147 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu Bacillus cereus kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 7932 | ||
| 148 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení a průkaz nízkých počtů Bacillus cereus kultivací, technikou MPN a metodou průkazu Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 21871 | ||
| 149 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu enterokoků kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.32 | ||
| 150 | Pitná voda | Stanovení intestinálních enterokoků kultivací, metodou membránových filtrů Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 7899-2 | ||
| 151 | Maso, masné výrobky | Stanovení počtu bakterií rodu Pseudomonas kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 13720 | ||
| 152 | Pitná voda | Stanovení Pseudomonas aeruginosa kultivací, metodou membránových filtrů Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 16266 | ||
| 153 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu mezofilních sporotvorných mikrobů kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.1 | ||
| 154 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu Clostridium perfringens kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 15213-2 | ||
| 155 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Průkaz a stanovení počtu bakterií rodu Clostridium redukujících siřičitany kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 15213-1 | ||
| 156 | Pitná voda | Stanovení Clostridium perfringens kultivací, metodou membránových filtrů Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 14189 | ||
| 157 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení obchodní sterility termostatovou zkouškou Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.15 | ||
| 158 | Pracovní prostředí a pomůcky, JUT | Stanovení mikrobiální kontaminace a kontrola účinnosti desinfekce kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.16 | ||
| 159 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, tkáně, mléko, vejce | Stanovení reziduí inhibičních látek plotnovou difuzní metodou Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.4 | ||
| 160 | Mléko | Stanovení reziduí inhibičních látek miniaturizovanou difusní metodou Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.19 | ||
| 161 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Průkaz a stanovení počtu bakterií rodu Campylobacter kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.29 | ||
| 162 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu Escherichia coli kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 16649-2 | ||
| 163 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, stěry | Průkaz Salmonella spp. rychlou kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.35 | ||
| 164 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Průkaz a stanovení počtu Listeria monocytogenes a Listeria spp. kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.28 | ||
| 165 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, stěry | Průkaz Salmonella spp. metodou real-time PCR Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.36 | ||
| 166 | Mléko | Stanovení počtu psychrotrofních mikroorganismů kultivací při 6,5 °C, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 17410, Annex A | ||
| 167 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu psychrotrofních mikroorganismů kultivací při 21 °C technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 17410, Annex B | ||
| 168 | Pitná voda | Stanovení počtu kultivovatelných mikroorganismů kultivací při 20 °C a 36 °C Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 6222 | ||
| 169 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Průkaz a stanovení počtu bakterií čeledi Enterobacteriaceae kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.31 | ||
| 170 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu mezofilních bakterií mléčného kvašení kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 15214 | ||
| 171 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Smyslové vyšetřování potravin a krmiv Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.9 | ||
| 172 | Mléko | Stanovení počtu somatických buněk metodou průtokové cytometrie Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.12 | ||
| 173 | Med | Stanovení Paenibacillus larvae kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.20 | ||
| 174 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení aktivity vody aw přístrojem NOVASINA Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.26 | ||
| 175 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu, stěry | Detekce Escherichia coli produkující shigatoxin (STEC) a stanovení sérotypů O157, O111, O26, O103 a O145 metodami PCR Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.22 | ||
| 176 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Detekce stafylokokových enterotoxinů metodou enzymatické imunofluorescence Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.34 | ||
| 177 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Průkaz a stanovení počtu koliformních bakterií kultivací technikou MPN Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 4831 | ||
| 178 | Pitná voda | Stanovení bakterií rodu Legionella kultivací metodou membránových filtrů Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.2 | ||
| 179 | Jogurt | Stanovení počtu charakteristických mikroorganismů kultivací technikou stanovení počtu kolonií při 37 °C Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 7889 | ||
| 180 | Mléčné výrobky | Stanovení počtu presumptivních bifidobakterií kultivací při 37 °C technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 29981 | ||
| 181 | Tkáň | Diagnostika trichinelózy trávicí metodou Regulovaná oblast: 3 Zkoušky oddělení patologie a parazitologie |
SOP 10.403 | ||
| 182 | Včelí měl, dospělé včely, trubčí plod | Diagnostika kleštíka včelího (Varroa destructor) flotační metodou a makroskopicky Regulovaná oblast: 3 Zkoušky oddělení patologie a parazitologie |
SOP 10.406 | ||
| 183 | Tkáně | Patomorfologické vyšetření obratlovců Regulovaná oblast: 3 Zkoušky oddělení patologie a parazitologie |
SOP 10.408 | ||
| 184 | Tkáně, masné výrobky | Stanovení kostních úlomků metodou barvení alizarinovou červení a mikroskopicky Regulovaná oblast: 3 Zkoušky oddělení patologie a parazitologie |
SOP 10.409 | ||
| 185 | Tkáně, vnitřní orgány, střevní trakt | Diagnostika tasemnic rodu Echinococcus a jejich larvárních stádií (larvocyst) mikroskopicky Regulovaná oblast: 3 Zkoušky oddělení patologie a parazitologie |
SOP 10.412 | ||
| 186 | Tkáň, trus, krmivo, vzorky prostředí | Průkaz mykobakterií mikroskopicky, kultivačně a molekulárně biologickými metodami (PCR, genovou sondou) Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.501 | ||
| 187 | Výplašek prepucia, výtěr, tkáň, ejakulát | Průkaz Taylorella equigenitalis kultivačně a molekulárně biologickými metodami (PCR) Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.502 | ||
| 188 | Tkáň, trus, stěry, mekonium, vejce, vzorky z prostředí chovu, bakteriální kultura | Průkaz Salmonella spp. kultivačně, rychlou aglutinaci a molekulárně biologickými metodami (PCR) Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.503 | ||
| 189 | Výplašek prepucia, výtěr, tkáň, ejakulát | Průkaz Campylobacter fetus kultivačně a molekulárně biologickými metodami (PCR) Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.504 | ||
| 190 | Výtěr, tkáň | Průkaz Francisella tularensis kultivačně a molekulárně biologickými metodami (PCR) Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.505 | ||
| 191 | Výtěr, tkáň | Průkaz Brucella spp. (melitensis, abortus, suis, ovis, canis, neotomae) kultivačně a molekulárně biologickými metodami (PCR) Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.506 | ||
| 192 | Obsah slepých střev hospodářských zvířat | Průkaz Escherichia coli, Enterococcus faecium/faecalis a Campylobacter jejuni/coli kultivačně Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.507 | ||
| 193 | Med, včelí plást, příškvary, včely, měl, vosk, pyl, medové zásoby, bakteriální kultura | Průkaz Paenibacillus larvae kultivačně a molekulárně biologickými metodami (PCR) Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.508 | ||
| 194 | Včelí plást, příškvary, včely, měl, bakteriální kultura | Průkaz Melissococcus plutonius kultivačně a molekulárně biologickými metodami (PCR) Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.509 | ||
| 195 | Kultury bakterií z tkání laboratorních zvířat, výtěry a tkáně laboratorních zvířat | Identifikace bakterií izolovaných z laboratorních zvířat kultivačně a molekulárně biologickými metodami (PCR) Helicobacter spp. Campylobacter spp. Mycoplasma spp. Pasteurella spp. Muribacter muris Rodentibacter spp. Pseudomonas spp. Streptococcus spp. Staphylococcus spp. Citrobacter rodentium Streptobacillus moniliformis Corynebacterium kutscheri Yersinia spp. Clostridium spp. Salmonella spp. Bordetella spp. Escherichia coli dermatofytní plísně Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20. 511 | ||
| 196 | Bakteriální kultura | Testování citlivosti bakterií vůči antimikrobiálním látkám diskovou difuzní metodou Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.512 | ||
| 197 | Bakteriální kultura | Testování citlivosti bakterií vůči antimikrobiálním látkám mikrotitrační diluční metodou stanovení minimální inhibiční koncentrace Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.513 | ||
| 198 | Sérum, krev, tkáň, vzorky prostředí | Průkaz Bacillus antracis mikroskopicky, kultivačně a molekulárně biologickými metodami (PCR) Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.514 | ||
| 199 | Bakteriální kultura | Identifikace baktérií a nižších hub metodou MALDI-TOF Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.515 | ||
| 200 | Kultura nižších hub, bakteriální kultura, stěry | Identifikace bakterií a nižších hub metodou MicroSeq Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.6.5.1. | ||
| 201 | Tkáň, střeva | Izolace Escherichia coli produkujících ESBL, AmpC a karbapenemázy kultivačně Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.517 | ||
| 202 | Bakteriální kultura, kvasinková kultura | Testování citlivosti mikroorganismů k antimikrobiálním látkám stanovením minimální inhibiční koncentrace na mikrotitračních deskách Micronaut Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.518 | ||
| 203 | Biologický materiál původem z teplokrevných i studenokrevných obratlovců (stěry, tekutiny, tkáně, výměšky, trus) | Průkaz bakterií a nižších hub kultivačně Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.519 | ||
| 204 | Sérum, mléko | Průkaz protilátek proti Brucella spp. metodou PA, KFR, RBT a ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.201 | ||
| 205 | Sérum | Průkaz protilátek proti Trypanosoma equiperdum soupravou k diagnostice hřebčí nákazy reakcí vazby komplementu Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.202 | ||
| 206 | Sérum | Průkaz protilátek proti Burkholderia mallei soupravou k diagnostice vozhřivky reakcí vazby komplementu Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.203 | ||
| 207 | Sérum | Průkaz protilátek proti Mycobacterium avium subsp. paratuberculosis metodami RVK a ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.204 | ||
| 208 | Sérum | Průkaz protilátek proti Leptospira spp. mikroaglutinačním testem Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.205 | ||
| 209 | Sérum, tkáň, výtěr | Průkaz viru slintavky a kulhavky antigenovou ELISA a molekulárně biologickými metodami (real time RT-PCR) Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.301a | ||
| 210 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru slintavky a kulhavky metodou LPB ELISA, NSP ELISA a sétotypová ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.301b | ||
| 211 | Sérum, tkáň | Průkaz viru vezikulární choroby prasat izolací viru na buněčných kulturách, antigenovou ELISA a molekulárně biologickými metodami (real time RT-PCR) Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.302a | ||
| 212 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru vezikulární choroby prasat metodou ELISA a virus neutralizačním testem Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.302b | ||
| 213 | Sérum, tkáň | Diagnostika vezikulární stomatitidy izolací viru na buněčných kulturách, virus neutralizačním testem a molekulárně biologickými metodami (real time RT-PCR) Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.303 | ||
| 214 | Tkáň, trus, výtěr | Průkaz viru newcastleské choroby izolací viru na kuřecím embryu, hemaglutinačním testem, stanovením patogenity APMV1, molekulárně biologickými metodami (real time RT-PCR) a indexem intracerebrální patogenity Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.304a | ||
| 215 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru newcastleské choroby hemaglutinačně inhibičním testem Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.304b | ||
| 216 | Tkáň, trus, výtěr | Průkaz viru aviární influenzy izolací viru na kuřecím embryu, hemaglutinačním testem, stanovením indexu intravenózní patogenity a molekulárně biologickými metodami (real time RT-PCR na matricový protein, určení subtypu H5 a H7) Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.305a | ||
| 217 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru aviární influenzy imunodifúzním testem, metodou ELISA a hemaglutinačně inhibičním testem Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.305b | ||
| 218 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru klasického moru prasat metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.306b | ||
| 219 | Sérum, mléko | Průkaz protilátek proti viru enzootické leukózy skotu imunodifúzním testem diagnostickou soupravou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.307 | ||
| 220 | Sérum | Diagnostika Aujeszkyho choroby metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.308 | ||
| 221 | Sérum, mléko | Diagnostika infekční bovinní rinotracheitidy metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.309 | ||
| 222 | Sérum, tkáň | Průkaz viru bovinní virové diarrhoei metodou ELISA a molekulárně biologickými metodami (real time RT-PCR) Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.310a | ||
| 223 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru bovinní virové diarrhoei metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.310b | ||
| 224 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru PRRS metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.311 | ||
| 225 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru infekční anémie koní imunodifúzním testem Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.312 | ||
| 226 | Tkáň, ejakulát | Průkaz viru arteritidy koní izolací viru na buněčných kulturách a molekulárně biologickými metodami (real time RT-PCR) Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.313a | ||
| 227 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru arteritidy koní virus neutralizačním testem Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.313b | ||
| 228 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru infekční bronchitidy drůbeže metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.314 | ||
| 229 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru infekční burzitidy drůbeže metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.315 | ||
| 230 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru Maedi-Visna/CAE metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.316 | ||
| 231 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru katarální horečky ovcí (bluetongue) metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.317 | ||
| 232 | Krev | Diagnostika bluetongue viru metodou Real-Time RT-PCR Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.318 | ||
| 233 | Sérum | Diagnostika západonilské horečky metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.319 | ||
| 234 | Krev, výtěr, tkáň | Diagnostika západonilské horečky metodou real time RT-PCR Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.320 | ||
| 235 | Sérum, krev | Průkaz protilátek proti Coxiella burnetii (Q horečky) reakcí vazby komplementu a ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.321 | ||
| 236 | Orgány, krev | Průkaz viru afrického moru prasat molekulárně biologickými metodami (qPCR) Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.322 | ||
| 237 | Sérum, krev | Průkaz protilátek proti Francisella tularensis pomalou aglutinací Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.323 | ||
| 238 | Krev | Průkaz protilátek proti viru afrického moru prasat metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.324 | ||
| 239 | Orgány, krev | Průkaz viru klasického moru prasat molekulárně biologickými metodami (RT-qPCR) Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.325 | ||
| 240 | Orgány, mozek, slinné žlázy, sliny | Průkaz viru vztekliny molekulárně biologickými metodami (RT-qPCR) Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.326 | ||
| 241 | Mozek | Průkaz viru vztekliny přímou imunofluorescencí, izolací na buněčných liniích a biologickým pokusem Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.327 | ||
| 242 | Sérum | Stanovení protilátek proti viru vztekliny virus neutralizačním testem Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.328 | ||
| 243 | Vakcína, suspenze viru vztekliny | Stanovení infekční dávky (TCID50) viru vztekliny titračně Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.329 | ||
| 244 | Tkáň | Detekce tetracyklinového biomarkeru v kostních úlomcích mikroskopicky Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.330 | ||
| 245 | Mozková tkáň | Diagnostika transmisivních spongiformních encefalopatií metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.332 | ||
| 246 | Krev | Průkaz protilátek proti herpesvirům koní 1,4 (EHV – 1,4) virus neutralizačním testem Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.333 | ||
| 247 | Orgány, výtěry | Průkaz koňského herpesviru 1,4 (EHV – 1,4) metodou real-time PCR Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.334 | ||
| 248 | Krev | Průkaz protilátek proti Schmallenberg viru metodou ELISA a virus neutralizačním testem Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.335 | ||
| 249 | Orgány, krev | Průkaz Schmallenberg viru metodou real-time RT-PCR Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.336 | ||
| 250 | Krev | Průkaz protilátek třídy IgM proti viru západonilské horečky metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.337 | ||
| 251 | Sérum, krev | Průkaz protilátek proti capripoxvirům metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.338 | ||
| 252 | Krev, orgány, tkáně | Průkaz capripoxvirů molekulárně biologickými metodami (qPCR) Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.339 | ||
| 253 | Sérum, krev | Průkaz protilátek proti viru moru malých přežvýkavců metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.340 | ||
| 254 | Orgány, tkáně | Průkaz viru moru malých přežvýkavců molekulárně biologickými metodami (RT-qPCR) Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.341 | ||
| 255 | Sérum, krev | Průkaz protilátek proti viru horečky údolí Rift metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.342 | ||
| 256 | Orgány, krev | Průkaz viru horečky údolí Rift molekulárně biologickými metodami (RT-qPCR) Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.343 | ||
| 257 | Sérum | Průkaz protilátek proti Mycoplasma gallisepticum metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.344 | ||
| 258 | Sérum | Průkaz protilátek proti Mycoplasma meleagridis metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.345 | ||
| 259 | Potraviny, suroviny pro výrobu potravin, krmiva, suroviny pro výrobu krmiv | Vzorkování potravin, surovin pro výrobu potravin a krmiv Regulovaná oblast: Vzorkování |
SOP VZO.1 | ||
| pracoviště Hradec Králové | |||||
| 260 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení celkového počtu mikroorganismů kultivací při 30 °C technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 4833-1; ČSN EN ISO 4833-2 | ||
| 261 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu koliformních bakterií kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 4832 | ||
| 262 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu kvasinek a plísní kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 21527-1; ČSN ISO 21527-2 | ||
| 263 | Mléko, mléčné výrobky | Stanovení počtu kvasinek a plísní kultivací při 25 °C, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 6611 | ||
| 264 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Průkaz bakterií rodu Salmonella kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.30 | ||
| 265 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu koagulázapozitivních stafylokoků (Staphylococcus aureus a další druhy) kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 6888-1; ČSN EN ISO 6888-2; ČSN EN ISO 6888-3 | ||
| 266 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu Bacillus cereus kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 7932 | ||
| 267 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu enterokoků kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.32 | ||
| 268 | Maso, masné výrobky | Stanovení počtu bakterií rodu Pseudomonas kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 13720 | ||
| 269 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu mezofilních sporotvorných mikrobů kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.1 | ||
| 270 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu Clostridium perfringens kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 15213-2 | ||
| 271 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu; krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Průkaz a stanovení počtu bakterií rodu Clostridium redukujících siřičitany kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 15213-1 | ||
| 272 | Pracovní prostředí a pomůcky, JUT | Stanovení mikrobiální kontaminace a kontrola účinnosti desinfekce kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.16 | ||
| 273 | Mléko | Stanovení reziduí inhibičních látek miniaturizovanou difusní metodou Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.19 | ||
| 274 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu Escherichia coli kultivací, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 16649-2 | ||
| 275 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Průkaz a stanovení počtu Listeria monocytogenes a Listeria spp. kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.28 | ||
| 276 | Mléko | Stanovení počtu psychrotrofních mikroorganismů kultivací při 6,5 °C, technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 17410, Annex A | ||
| 277 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu psychrotrofních mikroorganismů kultivací při 21 °C technikou počítání kolonií Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 17410, Annex B | ||
| 278 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Průkaz a stanovení počtu bakterií čeledi Enterobacteriaceae kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.31 | ||
| 279 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení počtu mezofilních bakterií mléčného kvašení kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN ISO 15214 | ||
| 280 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Smyslové vyšetřování potravin a krmiv Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.9 | ||
| 281 | Med | Stanovení Paenibacillus larvae kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.20 | ||
| 282 | Potraviny a suroviny pro jejich výrobu, krmiva a suroviny pro jejich výrobu | Stanovení aktivity vody aw přístrojem NOVASINA Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
SOP 50.26 | ||
| 283 | Mléčné výrobky | Průkaz bakterií rodu Cronobacter kultivací Regulovaná oblast: 2 Zkoušky oddělení hygieny potravin a krmiv |
ČSN EN ISO 22964 | ||
| 284 | Tkáň | Diagnostika trichinelózy trávicí metodou Regulovaná oblast: 3 Zkoušky oddělení patologie a parazitologie |
SOP 10.403 | ||
| 285 | Včelí měl, dospělé včely, trubčí plod | Diagnostika kleštíka včelího (Varroa destructor) flotační metodou a makroskopicky Regulovaná oblast: 3 Zkoušky oddělení patologie a parazitologie |
SOP 10.406 | ||
| 286 | Výplašek prepucia, výtěr, tkáň, ejakulát | Průkaz Taylorella equigenitalis kultivačně a molekulárně biologickými metodami (PCR) Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.502 | ||
| 287 | Tkáň, trus, stěry, mekonium, vejce, vzorky z prostředí chovu, bakteriální kultura | Průkaz Salmonella spp. kultivačně, rychlou aglutinaci a molekulárně biologickými metodami (PCR) Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.503 | ||
| 288 | Výplašek prepucia, výtěr, tkáň, ejakulát | Průkaz Campylobacter fetus kultivačně a molekulárně biologickými metodami (PCR) Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.504 | ||
| 289 | Med, včelí plást, příškvary, včely, měl, vosk, pyl, medové zásoby, bakteriální kultura | Průkaz Paenibacillus larvae kultivačně a molekulárně biologickými metodami (PCR) Regulovaná oblast: 4 Zkoušky oddělení bakteriologie |
SOP 20.508 | ||
| 290 | Sérum, mléko | Průkaz protilátek proti Brucella spp. metodou PA, KFR, RBT a ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.201 | ||
| 291 | Sérum | Průkaz protilátek proti Trypanosoma equiperdum soupravou k diagnostice hřebčí nákazy reakcí vazby komplementu Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.202 | ||
| 292 | Sérum | Průkaz protilátek proti Burkholderia mallei soupravou k diagnostice vozhřivky reakcí vazby komplementu Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.203 | ||
| 293 | Sérum | Průkaz protilátek proti Mycobacterium avium subsp. paratuberculosis metodami RVK a ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.204 | ||
| 294 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru vezikulární choroby prasat metodou ELISA a virus neutralizačním testem Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.302b | ||
| 295 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru klasického moru prasat metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.306b | ||
| 296 | Sérum, mléko | Průkaz protilátek proti viru enzootické leukózy skotu imunodifúzním testem diagnostickou soupravou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.307 | ||
| 297 | Sérum | Diagnostika Aujeszkyho choroby metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.308 | ||
| 298 | Sérum, mléko | Diagnostika infekční bovinní rinotracheitidy metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.309 | ||
| 299 | Sérum, tkáň | Průkaz viru bovinní virové diarrhoei metodou ELISA a molekulárně biologickými metodami (real time RT-PCR) Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.310a | ||
| 300 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru bovinní virové diarrhoei metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.310b | ||
| 301 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru infekční anémie koní imunodifúzním testem Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.312 | ||
| 302 | Sérum | Průkaz protilátek proti viru Maedi-Visna/CAE metodou ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.316 | ||
| 303 | Sérum, krev | Průkaz protilátek proti Coxiella burnetii (Q horečky) reakcí vazby komplementu a ELISA Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.321 | ||
| 304 | Sérum, krev | Průkaz protilátek proti Francisella tularensis pomalou aglutinací Regulovaná oblast: 5 Zkoušky oddělení virologie a sérologie |
SOP 30.323 | ||
| pracoviště Český Brod | |||||
| 305 | Tkáň | Diagnostika trichinelózy trávicí metodou Regulovaná oblast: 3 Zkoušky oddělení patologie a parazitologie |
SOP 10.403 | ||
| pracoviště Příbram | |||||
| 306 | Tkáň | Diagnostika trichinelózy trávicí metodou Regulovaná oblast: 3 Zkoušky oddělení patologie a parazitologie |
SOP 10.403 | ||
Referenční normy (264)
SOP 10.403
SOP 10.406
SOP 10.408
SOP 10.409
SOP 10.412
SOP 20. 511
SOP 20.501
SOP 20.502
SOP 20.503
SOP 20.504
SOP 20.505
SOP 20.506
SOP 20.507
SOP 20.508
SOP 20.509
SOP 20.512
SOP 20.513
SOP 20.514
SOP 20.515
SOP 20.517
SOP 20.518
SOP 20.519
SOP 20.6.5.1.
SOP 30.201
SOP 30.202
SOP 30.203
SOP 30.204
SOP 30.205
SOP 30.301a
SOP 30.301b
SOP 30.302a
SOP 30.302b
SOP 30.303
SOP 30.304a
SOP 30.304b
SOP 30.305a
SOP 30.305b
SOP 30.306b
SOP 30.307
SOP 30.308
SOP 30.309
SOP 30.310a
SOP 30.310b
SOP 30.311
SOP 30.312
SOP 30.313a
SOP 30.313b
SOP 30.314
SOP 30.315
SOP 30.316
SOP 30.317
SOP 30.318
SOP 30.319
SOP 30.320
SOP 30.321
SOP 30.322
SOP 30.323
SOP 30.324
SOP 30.325
SOP 30.326
SOP 30.327
SOP 30.328
SOP 30.329
SOP 30.330
SOP 30.332
SOP 30.333
SOP 30.334
SOP 30.335
SOP 30.336
SOP 30.337
SOP 30.338
SOP 30.339
SOP 30.340
SOP 30.341
SOP 30.342
SOP 30.343
SOP 30.344
SOP 30.345
SOP 30.6.6.1.
SOP 30.6.6.4
SOP 50.1
SOP 50.12
SOP 50.13
SOP 50.14
SOP 50.15
SOP 50.16
SOP 50.19
SOP 50.2
SOP 50.20
SOP 50.22
SOP 50.26
SOP 50.28
SOP 50.29
SOP 50.30
SOP 50.31
SOP 50.32
SOP 50.34
SOP 50.35
SOP 50.36
SOP 50.4
SOP 50.9
SOP 70.1
SOP 70.10
SOP 70.100
SOP 70.101
SOP 70.102
SOP 70.103
SOP 70.104
SOP 70.105
SOP 70.106
SOP 70.107
SOP 70.108
SOP 70.109
SOP 70.11
SOP 70.110
SOP 70.111
SOP 70.112
SOP 70.113
SOP 70.114
SOP 70.115
SOP 70.116
SOP 70.11a
SOP 70.12
SOP 70.13
SOP 70.14
SOP 70.15
SOP 70.16a
SOP 70.16b
SOP 70.17
SOP 70.18
SOP 70.19
SOP 70.20
SOP 70.21a
SOP 70.21b
SOP 70.21c
SOP 70.21d
SOP 70.21e
SOP 70.22a
SOP 70.22b
SOP 70.22c
SOP 70.22d
SOP 70.23
SOP 70.24
SOP 70.25a
SOP 70.25b
SOP 70.26
SOP 70.27a
SOP 70.27b
SOP 70.28
SOP 70.2a
SOP 70.2b
SOP 70.30
SOP 70.31
SOP 70.32
SOP 70.33
SOP 70.34
SOP 70.35a
SOP 70.35b
SOP 70.35c
SOP 70.36a
SOP 70.36b
SOP 70.37
SOP 70.39
SOP 70.3a
SOP 70.3b
SOP 70.4
SOP 70.41
SOP 70.42
SOP 70.43
SOP 70.44
SOP 70.45
SOP 70.46
SOP 70.47
SOP 70.48
SOP 70.49
SOP 70.5
SOP 70.50
SOP 70.51
SOP 70.52
SOP 70.53
SOP 70.54
SOP 70.55
SOP 70.56
SOP 70.57
SOP 70.58
SOP 70.59
SOP 70.6
SOP 70.60
SOP 70.61
SOP 70.62
SOP 70.63
SOP 70.64
SOP 70.65
SOP 70.66
SOP 70.67
SOP 70.68
SOP 70.69
SOP 70.7
SOP 70.70
SOP 70.71
SOP 70.72a
SOP 70.72b
SOP 70.73a
SOP 70.73b
SOP 70.74a
SOP 70.74b
SOP 70.75a
SOP 70.75b
SOP 70.76
SOP 70.77
SOP 70.78
SOP 70.79
SOP 70.8
SOP 70.80
SOP 70.81
SOP 70.82
SOP 70.83
SOP 70.84
SOP 70.85
SOP 70.86
SOP 70.87
SOP 70.88
SOP 70.89
SOP 70.9
SOP 70.90
SOP 70.91
SOP 70.92
SOP 70.93
SOP 70.94
SOP 70.95
SOP 70.96
SOP 70.97
SOP 70.98
SOP 70.99
SOP VZO.1
ČSN EN ISO 13720
ČSN EN ISO 14189
ČSN EN ISO 15213-1
ČSN EN ISO 15213-2
ČSN EN ISO 16266
ČSN EN ISO 21871
ČSN EN ISO 22964
ČSN EN ISO 4833-1
ČSN EN ISO 4833-2
ČSN EN ISO 6222
ČSN EN ISO 6888-1
ČSN EN ISO 6888-2
ČSN EN ISO 6888-3
ČSN EN ISO 7899-2
ČSN EN ISO 7932
ČSN EN ISO 9308-1
ČSN ISO 15214
ČSN ISO 16649-2
ČSN ISO 17410, Annex A
ČSN ISO 17410, Annex B
ČSN ISO 19250
ČSN ISO 21527-1
ČSN ISO 21527-2
ČSN ISO 29981
ČSN ISO 3356
ČSN ISO 4831
ČSN ISO 4832
ČSN ISO 6611
ČSN ISO 7889