🇨🇿 VIDIA-DIAGNOSTIKA, spol. s r.o. PL
Mikrobiologie
VIDIA-DIAGNOSTIKA, spol. s r.o. je zdravotnická laboratoř akreditovaná ČIA podle ISO 15189 pod číslem 8089 (Praha, Česko). Rozsah akreditace zahrnuje 140 vyšetření. Vyšetřovaným materiálem je mimo jiné: Sérum, Kapilární krev, Žilní krev, Sérum, plazma. Nejčastěji používané principy vyšetření: Absorpční spektrofotometrie, Imunoanalýza s luminometrickou detekcí, Koagulační metoda s optickou detekcí koagula.
Ve zkratce
- Číslo akreditace: ČIA 8089
- Vyšetření v rozsahu: 140
- Druhů vyšetřovaného materiálu: 22
- Používaných principů vyšetření: 28
- Město: Praha, Česko
- Platí do: 09-03-2028
- Číslo akreditace
- 8089
- Akreditační orgán
- ČIA
- Adresa
- Českomoravská 2510/19, Libeň, 190 00 Praha 9
- Město
- Praha, Česko
- Útvar
- Laboratoř VIDIA-DIAGNOSTIKA
- Platí do
- 09-03-2028
Jaké materiály tato laboratoř vyšetřuje (22)
- Sérum — 32 vyšetření
- Kapilární krev — 27 vyšetření
- Žilní krev — 27 vyšetření
- Sérum, plazma — 12 vyšetření
- Plazma — 9 vyšetření
- Bakteriální kultura — 5 vyšetření
- Krev — 5 vyšetření
- Obsah patologických dutin, hnis, sekret, obsah abscesu, obsah píštěle, obsah paranazálních dutin, stěr z rány, stěr z abscesu, stěr z defektu, stěr z dekubitu, stěr z bércového vředu, stěr středoušní tekutiny, výtěr z dutiny ústní, stěr kožní léze, tkáň, kostní úlomek — 3 vyšetření
- Bakteriální kultura, kvasinková kultura, vláknité houby — 2 vyšetření
- Krev, likvor, kloubní punktát, hrudní punktát / výpotek, pleurální punktát, perikardiální výpotek, ascites, plodová voda, dialyzát, žluč — 2 vyšetření
- Moč — 2 vyšetření
- Sérum, Plazma — 2 vyšetření
- Stěr z kůže — 2 vyšetření
- Výtěr z krku, nosu, nosohltanu — 2 vyšetření
- Kanyla, katétr, drén, kloubní implantát — 1 vyšetření
- a 7 dalších
Principy vyšetření (28)
- Absorpční spektrofotometrie — 19 vyšetření
- Imunoanalýza s luminometrickou detekcí — 13 vyšetření
- Koagulační metoda s optickou detekcí koagula — 6 vyšetření
- Aerobní kultivace — 5 vyšetření
- Imunoanalýza s turbidimetrickou detekcí — 3 vyšetření
- Imunochromatografie — 3 vyšetření
- Imunoturbidimetrie — 3 vyšetření
- Potenciometrie — 3 vyšetření
- Vysokoúčinná kapalinová chromatografie — 3 vyšetření
- Aglutinace — 2 vyšetření
- Imunoanalýza s fotometrickou detekcí (manuální) — 2 vyšetření
- Mikroskopie; Aerobní kultivace — 2 vyšetření
- Mikroskopie; Aerobní kultivace; Anaerobní kultivace — 2 vyšetření
- Průtoková cytometrie; Impedanční metoda; Fotometrie; Výpočty — 2 vyšetření
- Aerobní kultivace; Anaerobní kultivace — 1 vyšetření
- a 13 dalších
Pracoviště (28)
- Centrální laboratoř Praha-mikrobiologie — 33 vyšetření
- Centrální laboratoř Praha-biochemie a hematologie — 21 vyšetření
- Pracoviště Nemocnice Sedlčany — 20 vyšetření
- Pracoviště Nemocnice Neratovice — 16 vyšetření
- Odběrová místnost Praha-Černý Most — 4 vyšetření
- Odběrová místnost Brandýs nad Labem — 2 vyšetření
- Odběrová místnost Lysá nad Labem — 2 vyšetření
- Odběrová místnost Mělník — 2 vyšetření
- Odběrová místnost Mělník SKYMED — 2 vyšetření
- Odběrová místnost Poděbrady — 2 vyšetření
- Odběrová místnost Poliklinika Kojetická — 2 vyšetření
- Odběrová místnost Praha-Dejvice — 2 vyšetření
- Odběrová místnost Praha-Hostinského — 2 vyšetření
- Odběrová místnost Praha-Kbely — 2 vyšetření
- Odběrová místnost Praha-Kostelní — 2 vyšetření
- a 13 dalších
Pracoviště laboratoře
- VIDIA-DIAGNOSTIKA, spol. s r.o. (sídlo) — Českomoravská 2510/19, Libeň, 190 00 Praha 9
- Centrální laboratoř Praha-mikrobiologie — Českomoravská 2510/19, 190 00 Praha 9
- Centrální laboratoř Praha-biochemie a hematologie — Českomoravská 2510/19, 190 00 Praha 9
- Pracoviště Nemocnice Sedlčany — Tyršova 161, 264 01 Sedlčany
- Pracoviště Nemocnice Neratovice — Alšova 462, 277 11 Neratovice
- Odběrová místnost Praha-Černý Most — Generála Janouška 902/17, 198 00 Praha 9
- Odběrová místnost Praha-Modřany — Poliklinika Modřany, Soukalova 3355/3, 140 00 Praha 4
- Odběrová místnost Praha-Spořilov — Poliklinika Spořilov, Božkovská 2967/4, 141 00 Praha 4
- Odběrová místnost Praha-Poliklinika Olšanská — Olšanská 2666/7, 131 00 Praha 3
- Odběrová místnost Praha-Malvazinky — U Malvazinky 1500/5, 150 00 Praha 5
- Odběrová místnost Praha-Prosek — Kytlická 779/19, 190 00 Praha 9
- Odběrová místnost Praha-Zahradní Město — Jabloňová 2992/8, 106 00 Praha 10
- Odběrová místnost Příbram — Poliklinika RAVAK, Čechovská 57, 261 01 Příbram
- Odběrová místnost Poliklinika Kojetická — Poliklinika Neratovice, Kojetická 1021, 277 11 Neratovice
- Odběrová místnost Brandýs nad Labem — Výletní 2307, 250 01 Brandýs na Labem – Stará Boleslav
- Odběrová místnost Poděbrady — Jubilejní Dům, Jiráskova 252/5, 290 01 Poděbrady
- Odběrová místnost Mělník — Nemocniční 480, 276 01 Mělník
- Odběrová místnost Lysá nad Labem — Masarykova 214/19, 289 22 Lysá nad Labem
- Odběrová místnost Mělník SKYMED — Krombholcova 4370, 276 01 Mělník
- Odběrová místnost Stará Boleslav — Boleslavská 1391, 250 01 Brandýs nad Labem – Stará Boleslav
- Odběrová místnost Praha-Stamicova — Stamicova 1968/21, 160 00 Praha 6
- Odběrová místnost Praha-Skalka — Nedvězská 2223/29, 100 00 Praha 10
- Odběrová místnost Praha-Lípa — Seydlerova 2451/8, 158 00 Praha 13
- Odběrová místnost Praha-Litochleby — Hviezdoslavova 1600/6, 149 00 Praha 11
- Odběrová místnost Praha-Kbely — Železnobrodská 764/25, 197 00 Praha 9
- Odběrová místnost Praha-Dejvice — Vítězné náměstí 817/9, 160 00 Praha 6
- Odběrová místnost Praha-Kostelní — Kostelní 292/9, 170 00 Praha 7
- Odběrová místnost Praha-Hostinského — Hostinského 1536/7, 150 00 Praha 13
- Odběrová místnost Příbram II. — Čechovská 55, 261 01 Příbram
Údaje o osvědčení
- Datum osvědčení
- 24.11.2025
Rozsah akreditace — vyšetření zdravotnické laboratoře (140)
| Č. | Vyšetřovaný materiál | Analyt / parametr / diagnostika | Princip vyšetření | Postup vyšetření / přístroje | |
|---|---|---|---|---|---|
| Centrální laboratoř Praha-mikrobiologie | |||||
| 1 | Sérum, plazma, mozkomíšní mok, punktát | Protilátky proti infekčnímu agens 802 – Lékařská mikrobiologie |
Imunoanalýza s fotometrickou detekcí (manuální) | Komerční postup | |
| 2 | Sérum, plazma | Protilátky proti infekčnímu agens 802 – Lékařská mikrobiologie |
Imunoanalýza s fotometrickou detekcí | Komerční postup | |
| 3 | Sérum, plazma | Antigeny infekčních agens 802 – Lékařská mikrobiologie |
Imunoanalýza s luminometrickou detekcí | Komerční postup | |
| 4 | Sérum, plazma | Protilátky proti infekčnímu agens 802 – Lékařská mikrobiologie |
Imunoanalýza s luminometrickou detekcí | Komerční postup | |
| 5 | Sérum, plazma | Markery HIV 802 – Lékařská mikrobiologie |
Imunoanalýza s luminometrickou detekcí | Komerční postup | |
| 6 | Sérum, plazma | Protilátky proti infekčnímu agens 802 – Lékařská mikrobiologie |
Imunoanalýza s fluorescenční detekcí | Komerční postup | |
| 7 | Sérum, plazma | Protilátky proti infekčnímu agens 802 – Lékařská mikrobiologie |
Komplement fixační reakce | Publikovaný postup | |
| 8 | Sérum, plazma | Nespecifické protilátky proti Treponema pallidum 802 – Lékařská mikrobiologie |
Aglutinace | Komerční postup | |
| 9 | Sérum, plazma | Protilátky proti infekčnímu agens 802 – Lékařská mikrobiologie |
Virus-neutralizační test | Publikovaný postup | |
| 10 | Sérum, plazma, moč, buffy coat, mozkomíšní mok, bronchoalveolární laváž, cervikální výtěr, uretrální výtěr, stěr ze sulcus coronarius, nazofaryngeální výtěr, sputum, stěr z oční spojivky, kloubní punktát | Průkaz nukleových kyselin infekčních agens 802 – Lékařská mikrobiologie |
Real-Time PCR | Komerční postup | |
| 11 | Sérum, plazma | Protilátky proti infekčnímu agens 802 – Lékařská mikrobiologie |
Imunoblotting | Komerční postup | |
| 12 | Stolice | Antigeny infekčních agens 802 – Lékařská mikrobiologie |
Imunochromatografie | Komerční postup | |
| 13 | Sérum, plazma | Avidita protilátek 802 – Lékařská mikrobiologie |
Imunoanalýza s fotometrickou detekcí (manuální) | Komerční postup | |
| 14 | Sérum, plazma | Avidita protilátek 802 – Lékařská mikrobiologie |
Imunoanalýza s luminometrickou detekcí | Komerční postup | |
| 15 | Krev, likvor, kloubní punktát, hrudní punktát / výpotek, pleurální punktát, perikardiální výpotek, ascites, plodová voda, dialyzát, žluč | Mikrobiologické vyšetření krve a primárně sterilních tělních tekutin 802 – Lékařská mikrobiologie |
Aerobní kultivace; Anaerobní kultivace; (automatická) Mikroskopie | Komerční postup Publikovaný postup | |
| 16 | Krev, likvor, kloubní punktát, hrudní punktát / výpotek, pleurální punktát, perikardiální výpotek, ascites, plodová voda, dialyzát, žluč | Mikrobiologické vyšetření krve a primárně sterilních tělních tekutin 802 – Lékařská mikrobiologie |
Mikroskopie; Aerobní kultivace; Anaerobní kultivace | Publikovaný postup | |
| 17 | Obsah patologických dutin, hnis, sekret, obsah abscesu, obsah píštěle, obsah paranazálních dutin, stěr z rány, stěr z abscesu, stěr z defektu, stěr z dekubitu, stěr z bércového vředu, stěr středoušní tekutiny, výtěr z dutiny ústní, stěr kožní léze, tkáň, kostní úlomek | Screening klinicky závažné rezistence 802 – Lékařská mikrobiologie |
Aerobní kultivace | Publikovaný postup | |
| 18 | Obsah patologických dutin, hnis, sekret, obsah abscesu, obsah píštěle, obsah paranazálních dutin, stěr z rány, stěr z abscesu, stěr z defektu, stěr z dekubitu, stěr z bércového vředu, stěr středoušní tekutiny, výtěr z dutiny ústní, stěr kožní léze, tkáň, kostní úlomek | Mikrobiologické vyšetření klinického materiálu 802 – Lékařská mikrobiologie |
Mikroskopie; Anaerobní kultivace | Publikovaný postup | |
| 19 | Obsah patologických dutin, hnis, sekret, obsah abscesu, obsah píštěle, obsah paranazálních dutin, stěr z rány, stěr z abscesu, stěr z defektu, stěr z dekubitu, stěr z bércového vředu, stěr středoušní tekutiny, výtěr z dutiny ústní, stěr kožní léze, tkáň, kostní úlomek | Mikrobiologické vyšetření klinického materiálu 802 – Lékařská mikrobiologie |
Mikroskopie; Aerobní kultivace | Publikovaný postup | |
| 20 | Kanyla, katétr, drén, kloubní implantát | Mikrobiologické vyšetření cizích těles 802 – Lékařská mikrobiologie |
Aerobní kultivace | Publikovaný postup | |
| 21 | Výtěr z krku, nosu, nosohltanu, tonzil, hltanu, hrtanu | Mikrobiologické vyšetření horních cest dýchacích 802 – Lékařská mikrobiologie |
Aerobní kultivace | Publikovaný postup | |
| 22 | Sputum, aspirát z dolních cest dýchacích, bronchoalveolární laváž | Mikrobiologické vyšetření dolních cest dýchacích 802 – Lékařská mikrobiologie |
Mikroskopie; Aerobní kultivace | Publikovaný postup | |
| 23 | Moč | Mikrobiologické vyšetření moče 802 – Lékařská mikrobiologie |
Aerobní kultivace | Publikovaný postup | |
| 24 | Výtěr z pochvy, stěr z cervixu, vaginální sekret, výtěr z uretry, uretrální sekret, prostatický sekret, ejakulát Stěr z placenty, stěr z lochií, intrauterinní tělísko | Mikrobiologické vyšetření urogenitálního traktu 802 – Lékařská mikrobiologie |
Mikroskopie; Aerobní kultivace; Anaerobní kultivace | Publikovaný postup | |
| 25 | Výtěr z rekta, stolice | Mikrobiologické vyšetření výtěru z rekta 802 – Lékařská mikrobiologie |
Aerobní kultivace; Anaerobní kultivace | Publikovaný postup | |
| 26 | Moč | Průkaz antigenu infekčních agens 802 – Lékařská mikrobiologie |
Imunochromatografie | Publikovaný postup | |
| 27 | Bakteriální kultura | Detekce proteinu Staphylococcus aureus 802 – Lékařská mikrobiologie |
Imunochromatografie | Komerční postup | |
| 28 | Bakteriální kultura, kvasinková kultura, vláknité houby | Identifikace mikroorganizmu 802 – Lékařská mikrobiologie |
Hmotnostní spektrometrie | Komerční postup | |
| 29 | Bakteriální kultura | Identifikace mikroorganizmu 802 – Lékařská mikrobiologie |
Aglutinace | Komerční postup | |
| 30 | Bakteriální kultura | Identifikace mikroorganizmu 802 – Lékařská mikrobiologie |
Fenotypizace | Komerční postup | |
| 31 | Bakteriální kultura | Kvalitativní vyšetření citlivosti mikroorganizmu 802 – Lékařská mikrobiologie |
Difúzní diskový test | Komerční postup | |
| 32 | Bakteriální kultura, kvasinková kultura, vláknité houby | Kvantitativní vyšetření citlivosti mikroorganizmu 802 – Lékařská mikrobiologie |
Mikrodiluční metoda E-test | Komerční postup Publikovaný postup | |
| 33 | Bakteriální kultura | Screening klinicky závažné rezistence 802 – Lékařská mikrobiologie |
Aerobní kultivace | Publikovaný postup | |
| Centrální laboratoř Praha-biochemie a hematologie | |||||
| 34 | Sérum | Minerály 801 - Klinická biochemie |
Potenciometrie | Komerční postup | |
| 35 | Sérum | Nebílkovinné dusíkaté látky 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 36 | Sérum, plazma | Glukóza 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 37 | Sérum | Bilirubin celkový 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 38 | Sérum | Enzymy 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 39 | Sérum | Lipidy 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 40 | Krev | Glykovaný hemoglobin 801 - Klinická biochemie |
Vysokoúčinná kapalinová chromatografie | Komerční postup | |
| 41 | Sérum | Kardiální markery 801 - Klinická biochemie |
Imunoanalýza s luminometrickou detekcí | Komerční postup | |
| 42 | Sérum | Nádorové markery 801 - Klinická biochemie |
Imunoanalýza s luminometrickou detekcí | Komerční postup | |
| 43 | Sérum | Proteiny 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 44 | Sérum | Minerály 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 45 | Sérum | C-reaktivní protein (CRP) 813 - Laboratoř alergologická a imunologická |
Imunoturbidimetrie | Komerční postup | |
| 46 | Sérum | Hormony 815 - Laboratoř nukleární medicíny |
Imunoanalýza s luminometrickou detekcí | Komerční postup | |
| 47 | Plazma | Protrombinový test 818 - Laboratoř hematologická |
Koagulační metoda s optickou detekcí koagula | Komerční postup | |
| 48 | Plazma | Aktivovaný parciální tromboplastinový test 818 - Laboratoř hematologická |
Koagulační metoda s optickou detekcí koagula | Komerční postup | |
| 49 | Krev | Krevní obraz s pětipopulačním diferenciálním počtem leukocytů 818 - Laboratoř hematologická |
Průtoková cytometrie; Impedanční metoda; Fotometrie; Výpočty | Komerční postup | |
| 50 | Plazma | D-dimery 818 - Laboratoř hematologická |
Imunoanalýza s turbidimetrickou detekcí | Komerční postup | |
| 51 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 52 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 53 | Výtěr z krku, nosu, nosohltanu | Výtěr Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 54 | Stěr z kůže | Stěr Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Pracoviště Nemocnice Sedlčany | |||||
| 55 | Sérum | Minerály 801 - Klinická biochemie |
Potenciometrie | Komerční postup | |
| 56 | Sérum | Nebílkovinné dusíkaté látky 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 57 | Sérum, Plazma | Glukóza 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 58 | Sérum | Bilirubin celkový 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 59 | Sérum | Enzymy 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 60 | Sérum | Lipidy 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 61 | Krev | Glykovaný hemoglobin 801 - Klinická biochemie |
Vysokoúčinná kapalinová chromatografie | Komerční postup | |
| 62 | Sérum | Kardiální markery 801 - Klinická biochemie |
Imunoanalýza s luminometrickou detekcí | Komerční postup | |
| 63 | Sérum | Nádorové markery 801 - Klinická biochemie |
Imunoanalýza s luminometrickou detekcí | Komerční postup | |
| 64 | Sérum | Proteiny 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 65 | Sérum | Minerály 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 66 | Sérum | Osmolalita 801 - Klinická biochemie |
Kryoskopie | Komerční postup | |
| 67 | Sérum | Specifické proteiny 813 - Laboratoř alergologická a imunologická |
Imunoturbidimetrie | Komerční postup | |
| 68 | Sérum | Hormony 815 - Laboratoř nukleární medicíny |
Imunoanalýza s luminometrickou detekcí | Komerční postup | |
| 69 | Plazma | Aktivovaný parciální tromboplastinový test 818 - Laboratoř hematologická |
Koagulační metoda s optickou detekcí koagula | Komerční postup | |
| 70 | Plazma | D-dimery 818 - Laboratoř hematologická |
Imunoanalýza s turbidimetrickou detekcí | Komerční postup | |
| 71 | Plazma | Protrombinový test 818 - Laboratoř hematologická |
Koagulační metoda s optickou detekcí koagula | Komerční postup | |
| 72 | Krev | Krevní obraz s pětipopulačním diferenciálním počtem leukocytů 818 - Laboratoř hematologická |
Průtoková cytometrie; Impedanční metoda; Fotometrie; Výpočty | Komerční postup | |
| 73 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 74 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Pracoviště Nemocnice Neratovice | |||||
| 75 | Sérum | Minerály 801 - Klinická biochemie |
Potenciometrie | Komerční postup | |
| 76 | Sérum | Nebílkovinné dusíkaté látky 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 77 | Sérum, Plazma | Glukóza 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 78 | Sérum | Bilirubin celkový 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 79 | Sérum | Enzymy 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 80 | Sérum | Lipidy 801 - Klinická biochemie |
Absorpční spektrofotometrie | Komerční postup | |
| 81 | Krev | Glykovaný hemoglobin 801 - Klinická biochemie |
Vysokoúčinná kapalinová chromatografie | Komerční postup | |
| 82 | Sérum | Kardiální markery 801 - Klinická biochemie |
Imunoanalýza s luminometrickou detekcí | Komerční postup | |
| 83 | Sérum | Nádorové markery 801 - Klinická biochemie |
Imunoanalýza s luminometrickou detekcí | Komerční postup | |
| 84 | Sérum | C-reaktivní protein (CRP) 813 - Laboratoř alergologická a imunologická |
Imunoturbidimetrie | Komerční postup | |
| 85 | Sérum | Hormony 815 - Laboratoř nukleární medicíny |
Imunoanalýza s luminometrickou detekcí | Komerční postup | |
| 86 | Plazma | Protrombinový test 818 - Laboratoř hematologická |
Koagulační metoda s optickou detekcí koagula | Komerční postup | |
| 87 | Plazma | Aktivovaný parciální tromboplastinový test 818 - Laboratoř hematologická |
Koagulační metoda s optickou detekcí koagula | Komerční postup | |
| 88 | Plazma | D-dimery 818 - Laboratoř hematologická |
Imunoanalýza s turbidimetrickou detekcí | Komerční postup | |
| 89 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 90 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Praha-Černý Most | |||||
| 91 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 92 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 93 | Výtěr z krku, nosu, nosohltanu | Výtěr Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 94 | Stěr z kůže | Stěr Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Praha-Modřany | |||||
| 95 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 96 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Praha-Spořilov | |||||
| 97 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 98 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Praha-Poliklinika Olšanská | |||||
| 99 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 100 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Praha-Malvazinky | |||||
| 101 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 102 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Praha-Prosek | |||||
| 103 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 104 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Praha-Zahradní Město | |||||
| 105 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 106 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Příbram | |||||
| 107 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 108 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Poliklinika Kojetická | |||||
| 109 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 110 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Brandýs nad Labem | |||||
| 111 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 112 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Poděbrady | |||||
| 113 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 114 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Mělník | |||||
| 115 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 116 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Lysá nad Labem | |||||
| 117 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 118 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Mělník SKYMED | |||||
| 119 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 120 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Stará Boleslav | |||||
| 121 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 122 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Praha-Stamicova | |||||
| 123 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 124 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Praha-Skalka | |||||
| 125 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 126 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Praha-Lípa | |||||
| 127 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 128 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Praha-Litochleby | |||||
| 129 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 130 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Praha-Kbely | |||||
| 131 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 132 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Praha-Dejvice | |||||
| 133 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 134 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Praha-Kostelní | |||||
| 135 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 136 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Praha-Hostinského | |||||
| 137 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 138 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| Odběrová místnost Příbram II. | |||||
| 139 | Žilní krev | Venepunkce Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||
| 140 | Kapilární krev | Odběr z prstu Odběr primárních vzorků |
Publikovaný postup | ||