🇨🇿 BETOSAN s.r.o. PL
Stavebnictví
BETOSAN s.r.o. je laboratoř akreditovaná ČIA pod číslem 1687 (Praha 4, Česko). Rozsah akreditace zahrnuje 62 zkušebních metod v oblastech: Stavebnictví. Předmětem zkoušek jsou mimo jiné: Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí, Ztvrdlé malty, Čerstvé malty, Ztvrdlý beton.
Ve zkratce
- Číslo akreditace: ČIA 1687
- Metod v rozsahu: 62
- Druhů předmětů zkoušek: 19
- Město: Praha 4, Česko
- Platí do: 18-09-2028
- Číslo akreditace
- 1687
- Akreditační orgán
- ČIA
- Adresa
- Nová cesta 291/40, 140 00 Praha 4
- Město
- Praha 4, Česko
- Útvar
- LABBET®
- Platí do
- 18-09-2028
Co tato laboratoř zkouší (19)
- Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí — 11 metod
- Ztvrdlé malty — 7 metod
- Čerstvé malty — 6 metod
- Ztvrdlý beton — 6 metod
- Potěry — 4 metody
- Ztvrdlý beton a betonové konstrukce — 4 metody
- Čerstvý beton — 3 metody
- Nátěry a povlaky — 3 metody
- Malty pro lepení a spárování — 2 metody
- Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí, ztvrdlé betony — 2 metody
- Malty pro zdění a omítání — 2 metody
- Pojiva, injektáže — 2 metody
- Přísady do betonu a malt — 2 metody
- Stavební hmoty a výrobky — 2 metody
- Svarové spoje plastů — 2 metody
- a 4 dalších
Pracoviště (2)
- LABBET® Praha — 42 metod
- LABBET® Batelov — 20 metod
Pracoviště laboratoře
- BETOSAN s.r.o. (sídlo) — Nová cesta 291/40, 140 00 Praha 4
- LABBET® Technická kancelář (neprovádí zkoušky) — Nová cesta 291/40, 140 00 Praha 4 - Krč
- LABBET® Praha — Kyslíková 1984/4, 143 00 Praha 4 - Komořany
- LABBET® Batelov — Jihlavská 560, 588 51 Batelov
Údaje o osvědčení
- Datum osvědčení
- 18.09.2023
Rozsah akreditace — zkušebních metod (62)
| Č. | Předmět zkoušky | Metodika / parametry | Technika | Referenční dokument | |
|---|---|---|---|---|---|
| LABBET® Praha | |||||
| 1 | Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí | Stanovení pevnosti v tlaku | ČSN EN 12190 | ||
| 2 | Potěry | Stanovení pevnosti v tahu za ohybu a v tlaku | ČSN EN 13892-2 | ||
| 3 | Malty pro zdění a omítání | Stanovení pevnosti v tahu za ohybu a v tlaku | ČSN EN 1015-11 | ||
| 4 | Malty pro lepení a spárování | Stanovení pevnosti v tahu za ohybu a v tlaku | ČSN EN 13888-2 čl. 9.1 | ||
| 5 | Pojiva, injektáže | Stanovení pevnosti v tahu za ohybu a v tlaku | ČSN EN 196-1, čl. 9.1 a 9.2 | ||
| 6 | Ztvrdlý beton | Stanovení pevnosti v tlaku | ČSN EN 12390-3 | ||
| 7 | Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí | Stanovení pevnosti v tahu za ohybu | ČSN EN 196-1, čl. 9.2 | ||
| 8 | Ztvrdlý beton | Stanovení pevnosti v tahu ohybem | ČSN EN 12390-5 | ||
| 9 | Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí | Stanovení přídržnosti | ČSN EN 1542 | ||
| 10 | Potěry | Stanovení přídržnosti | ČSN EN 13892-8 | ||
| 11 | Ztvrdlé malty | Stanovení přídržnosti | ČSN EN 1015-12 | ||
| 12 | Povrchové úpravy, izolační vrstvy, betonové konstrukce | Stanovení přídržnosti | ČSN 73 6242, Příloha B | ||
| 13 | Nátěry a povlaky | Stanovení přídržnosti | ČSN EN ISO 4624 | ||
| 14 | Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí | Stanovení objemové hmotnosti | ČSN EN 12190 | ||
| 15 | Ztvrdlé malty | Stanovení objemové hmotnosti | ČSN EN 1015-10 | ||
| 16 | Čerstvé malty | Stanovení objemové hmotnosti | ČSN EN 1015-6 | ||
| 17 | Čerstvý beton | Stanovení objemové hmotnosti | ČSN EN 12350-6 | ||
| 18 | Ztvrdlý beton | Stanovení objemové hmotnosti | ČSN EN 12390-7 | ||
| 19 | Čerstvé malty | Stanovení obsahu vzduchu | ČSN EN 1015-7 | ||
| 20 | Čerstvý beton | Stanovení obsahu vzduchu | ČSN EN 12350-7 | ||
| 21 | Čerstvé malty | Stanovení konzistence | ČSN EN 1015-3 | ||
| 22 | Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí | Stanovení konzistence | ČSN EN 13395-1 | ||
| 23 | Čerstvý beton | Stanovení konzistence | ČSN EN 12350-2 | ||
| 24 | Ztvrdlý beton a betonové konstrukce | Stanovení pevnosti nedestruktivně | ČSN 73 1373 | ||
| 25 | Ztvrdlý beton a betonové konstrukce | Stanovení pevnosti nedestruktivně | ČSN EN 12504-2 | ||
| 26 | Ztvrdlý beton, malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí | Stanovení odolnosti proti vodě a chemickým rozmrazovacím látkám | ČSN 73 1326, Metoda A, Metoda C | ||
| 27 | Nátěry a povlaky | Stanovení odolnosti mřížkovou zkouškou | ČSN EN ISO 2409 | ||
| 28 | Nátěry a povlaky | Stanovení tloušťky | ČSN EN ISO 2808, čl. 5.2.4, 5.4.5 | ||
| 29 | Ztvrdlý beton | Stanovení vodotěsnosti | ČSN EN 12390-8 | ||
| 30 | Přísady do betonu a malt | Stanovení těsnící účinnosti | MP-L1/2015 (ČSN EN 12390-8) | ||
| 31 | Ztvrdlý beton a betonové konstrukce | Stanovení hloubky karbonatace | ČSN EN 14630 | ||
| 32 | Ztvrdlý beton a betonové konstrukce | Stanovení polohy a hloubky výztuže | MP-L3/2015 (ČSN 73 2011, Příloha A) | ||
| 33 | Nádrže, stavební objekty | Zkouška vodotěsnosti | ČSN 75 0905 | ||
| 34 | Stavební hmoty a výrobky | Stanovení vlhkosti sušením | ČSN EN ISO 12570 | ||
| 35 | Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí, ztvrdlé betony | Stanovení odporu ke kapilární absorpci | ČSN EN 13057 | ||
| 36 | Ztvrdlé malty | Stanovení koeficientu kapilární absorpce vody | ČSN EN 1015-18 | ||
| 37 | Přísady do betonu a malt | Stanovení aktivity pro zacelení trhliny | MP-L2/2015 | ||
| 38 | Svarové spoje plastů | Zkouška ohybem | ČSN EN 12814-1, čl. 11.2 | ||
| 39 | Svarové spoje plastů | Odlupovací zkouška stlačováním | ČSN EN 12814-4, čl. 7 | ||
| 40 | Ztvrdlý beton | Stanovení pevnosti v příčném tahu | ČSN EN 12390-6 | ||
| 41 | Ztvrdlý beton | Stanovení mrazuvzdornosti | ČSN 73 1322 | ||
| 42 | Ztvrdlé malty | Stanovení mrazuvzdornosti | ČSN 72 2452 | ||
| LABBET® Batelov | |||||
| 43 | Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí | Stanovení pevnosti v tlaku | ČSN EN 12190 | ||
| 44 | Potěry | Stanovení pevnosti v tahu za ohybu a v tlaku | ČSN EN 13892-2 | ||
| 45 | Malty pro zdění a omítání | Stanovení pevnosti v tahu za ohybu a v tlaku | ČSN EN 1015-11 | ||
| 46 | Malty pro lepení a spárování | Stanovení pevnosti v tahu za ohybu a v tlaku | ČSN EN 13888-2 čl. 9.1 | ||
| 47 | Pojiva, injektáže | Stanovení pevnosti v tahu za ohybu a v tlaku | ČSN EN 196-1, čl. 9.1 a 9.2 | ||
| 48 | Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí | Stanovení pevnosti v tahu za ohybu | ČSN EN 196-1, čl. 9.2 | ||
| 49 | Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí | Stanovení přídržnosti | ČSN EN 1542 | ||
| 50 | Potěry | Stanovení přídržnosti | ČSN EN 13892-8 | ||
| 51 | Ztvrdlé malty | Stanovení přídržnosti | ČSN EN 1015-12 | ||
| 52 | Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí | Stanovení objemové hmotnosti | ČSN EN 12190 | ||
| 53 | Ztvrdlé malty | Stanovení objemové hmotnosti | ČSN EN 1015-10 | ||
| 54 | Čerstvé malty | Stanovení objemové hmotnosti | ČSN EN 1015-6 | ||
| 55 | Čerstvé malty | Stanovení obsahu vzduchu | ČSN EN 1015-7 | ||
| 56 | Čerstvé malty | Stanovení konzistence | ČSN EN 1015-3 | ||
| 57 | Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí | Stanovení konzistence | ČSN EN 13395-1 | ||
| 58 | Stavební hmoty a výrobky | Stanovení vlhkosti sušením | ČSN EN ISO 12570 | ||
| 59 | Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí, ztvrdlé betony | Stanovení odporu ke kapilární absorpci | ČSN EN 13057 | ||
| 60 | Ztvrdlé malty | Stanovení koeficientu kapilární absorpce vody | ČSN EN 1015-18 | ||
| 61 | Malty pro opravy a sanaci betonových konstrukcí | Stanovení zrnitosti | ČSN EN 12192-1 | ||
| 62 | Zrnité materiály | Stanovení zrnitosti | ČSN EN 1015-1 | ||
Referenční normy (44)
MP-L1/2015
MP-L2/2015
MP-L3/2015
ČSN 72 2452
ČSN 73 1322
ČSN 73 1326, Metoda A, Metoda C
ČSN 73 1373
ČSN 73 2011, Příloha A
ČSN 73 6242, Příloha B
ČSN 75 0905
ČSN EN 1015-1
ČSN EN 1015-10
ČSN EN 1015-11
ČSN EN 1015-12
ČSN EN 1015-18
ČSN EN 1015-3
ČSN EN 1015-6
ČSN EN 1015-7
ČSN EN 12190
ČSN EN 12192-1
ČSN EN 12350-2
ČSN EN 12350-6
ČSN EN 12350-7
ČSN EN 12390-3
ČSN EN 12390-5
ČSN EN 12390-6
ČSN EN 12390-7
ČSN EN 12390-8
ČSN EN 12504-2
ČSN EN 12814-1, čl. 11.2
ČSN EN 12814-4, čl. 7
ČSN EN 13057
ČSN EN 13395-1
ČSN EN 13888-2 čl. 9.1
ČSN EN 13892-2
ČSN EN 13892-8
ČSN EN 14630
ČSN EN 1542
ČSN EN 196-1, čl. 9.1 a 9.2
ČSN EN 196-1, čl. 9.2
ČSN EN ISO 12570
ČSN EN ISO 2409
ČSN EN ISO 2808, čl. 5.2.4, 5.4.5
ČSN EN ISO 4624